Všechny dostupné a aktuální informace o letošním sraze, který proběhl 16. - 18. 06. 2017 v Blansku - CZ. Výsledky, fotky a brzo i videa!

VÍTĚZOVÉ 12. ŠKODA SRAZU MORAVSKÝ KRAS 2017

 

FOTOGALERIE OD ÚČASTNÍKŮ

Sbíráme veškeré fotogalerie, které jste na našem srazu udělali. Prosíme, posílejte nám odkazy na vaše fotky a galerie.

#1 Lucie Jamborová

#2 Radim Danko

 

VÝSLEKOVÉ LISTINY

REGISTRACE

Registrujte se na sraz pomocí elektronického formuláře >>ZDE<< Elektronická registrace bude ukončena 09. 06. 2017.
 
 
Při online registraci bude požadováno startovné 250 Kč/10 Euro, při registraci na místě startovné 300 Kč/12 Euro. Pouze v elektronickém formuláři si můžete objednat večeře na pátek a sobotu a snídaně na sobotu a neděli, na místě už nebude objednání možné. Startovné a poplatek za stravování je možné uhradit i převodem na účet, pokyny pro platbu obdržíte emailem po dokončení registrace.
 
Na našem transparentním účtu si pak můžete sami ověřit, jestli vaše platba dorazila: www.skodadobrodruh.cz/ucet 
 
V případě jakékoliv potřeby změny ve vašich údajích se prosím obraťe emailem na registrace@skodadobrodruh.cz 
nebo telefonicky na +420 728 961 381 ("Evča" Eva Martinková - šéfka registrace).

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Sraz Moravský kras je mezinárodní automobilový sraz, který je součástí tzv. Moravsko - Slovenského poháru. Pohár čítá 4 srazy, na jaře bývá řazen Old - Škoda zraz [SK] (který se v od roku 2015 bohužel nekonal), v letní části probíhá Sraz Moravský kras [CZ - Blansko], v srpnu CS zraz [SK - Hrnčiarové] a na podzim Jihomoravský sraz [CZ - Hálův mlýn]. Výsledky každého srazu se hodnotí zvlášť a jsou současně použity pro celoroční vyhodnocení na závěrečném zimním Galavečeru.

Blanenské kolo poháru se uskuteční v prostorách centra Vyhlídka Blansko - Češkovice, které nám poskytne zázemí pro soutěže, místo pro parkování automobilů a nabídne možnost ubytování a stravování, v termínu 16. - 18. 06. 2017.

 mapa umístění srazu  web centra Vyhlídka, Všechny důležité informace budou uvedeny v MANUÁLU SRAZU, který dostane každý u registrace na místě. Registrační poplatek je vybírán u stánku registrace na místě srazu, nebo je možné ho zaslat předem na účet (více info níže). Nezapomeňte si na sraz vzít baterky na svícení ve tmě a nádoby na zachytávání kapalin (např. olej) nechtěně unikajících z vašeho vozu. V rámci soutěže AOS nebude v letošním roce řazen lineární itinerář. I tak si ale můžete procvičit jiné techniky navigace viz odkaz na učebnice AOS.

Připomeňme si, jak vypadal Škoda sraz Moravský kras v minulosti:
  

Sledujte informace o srazu na facebooku nebo na skoda-virt.cz.
 

ČASOVÝ HARMONOGRAM SRAZU

Samozřejmě si vyhrazujeme právo na změnu.

 

UBYTOVÁNÍ


some
Za spaní ve stanech bude účtován poplatek 100Kč/noc, tento poplatek je za zpřístupnění záchodů a sprch. Travnaté plochy pro postavení stanů je dostatek. Kapacitu pokojů je možné domluvit a rezervovat se správcem objektu.

Prosíme, abyste se individuálně spojili se správcem Tomášem Davidem na telefonním čísle +420 733 745 329 nebo prostřednictvím emailu vyhlidka@kolping.cz , cena ubytování je předjednaná na 330 Kč osoba/noc.

 

STRAVOVÁNÍ  

Na pátek a sobotu večer je možné si zarezervovat večeři, jednotná cena je 80 Kč (v pátek bude vepřový řízek a bramborový salát, v sobotu rizoto s okurkem). Na sobotu a neděli je možné si zarezervovat snídani, jednotná cena je 90 Kč (bufetová). Na místě dále bude přítomen malý bufet s nabídkou piva, limonád, klobásek a sladkostí.

Snídaně a večeře si rezervujte v registračním formuláři srazu předem! Na místě už nebude možno!

 

KONTAKTY

Během srazu můžete využít jakýkoliv kontakt, který je zde nebo v manuálu srazu, který dostanete na místě. V některých lokalitách není dobrý signál, tedy ani my nemůžeme být vždy k zastižení, ale na některé z čísel se určitě dovoláte a my si informace předáme.

ředitel srazu  LAĎA   Ing. Vladimír Šmíd, PhD.   +420 732 619 095   vlasmi@centrum.cz
šéfka registrace
 EVČA   Ing. Bc. Eva Martinková   +420 728 961 381   registrace@skodadobrodruh.cz
public relations manager  SID   Ing. Miroslav Martinek   +420 731 225 732   skoda.dobrodruh@gmail.com

 

20.4.2017 | autor: Sid