Skončil ročník Moravsko slovesnkého pohátu 2015 a my vám přínášíme pár fotek, výsledkové listiny a krátké shrnutí, co se událo.

Galavečer proběhl v komorním, leč příjemném prostředí penzionu Marie u Brněnské přehrady. Zúčastnilo se na třicet lidí a program nás provázel až do pozdních hodin. Prokládali jsme vyhodnocení jednotlivých kategorií prezentacemi a zhodnocením jednotlivých srazů poháru a soutěžemi, či aktivitami. Připraven byl například hlavolam, který spočívat ve sešroubování správné kombinace plechů, sotěžní quiz na poznávání ohořelých vozů, či vozů ze seriálu Simsnovi.

Letos jsme poprvé také vyhodnocovali celkového výtěže poháru, který se průmerně umístil nejlépe na všech hodnocených srazech. Všichni ocenění se sice nedostavili, ale ceny jsou pro ně připraveny. Tímto je vyzýváme, aby se o ně přihlásili Micovi (Jihomoravský sraz).

Za pořadatele jsme Galavečer vyhodnotili pozitivně. Zábava proudila, snad se nikdo nenudil, užili jsme si to. Tento ročník připravovaly týmy Jihomoravského srazu a Škoda sraz Moravský kras (Škoda Dobrodruh). Další ročník bude na bedrech některého ze slovenských srazů. Velkou otázkou a výzvou je, jaké srazy budou v ročníku MSP 2016.

VÝSLEDKOVÉ LISTINY MSP 2015

 

9.11.2015 | autor: Sid