Dobrodruhův záznam ze srazu na Slovensku ...

Příjezd a přípravy

Přípravy byly hektické, někteří doskládavali vozy (Zoki), jiní měnili den před odjezdem těsnění pod hlavou motoru (Sid). Zdenál se dozvěděl o odjezdu dva dny předem, ale dal to.

Páteční program

Noční orientační soutěž, 7 bodů na mapě, časový limit 1 hodina, pořadí libovolné, nápověda za odměnu!
Povedená svižná soutěž zakončená příjemným posezením ve společenské místnosti.

Sobotní program

Ranní rozprava zahájila slunečný den. Soutěž poznávání dílů pro dámy provázela čekání na start závodu. První přišla na řadu klasická slalomová trať obohacena couváním mezi kužely. Každý startoval na svůj čas, který určovali organizátoři - program se tedy nemohl dostat do skluzu. AOS byla svižná, samoobslužné kontroly, úkoly na trati - vlastním heverem a klíčem sundat kolo a nahodit zpět, kontrola zastavením VB, chlupatá čára v Senici si opět vybrala svoji daň, cíl. Vyčkávání na výsledky zkrátila spanilá jízda na k hradu Branči, návrat a vyhodnocení výsledků.

Neděle

Dobrodruzi už tradičně opouštěli místo činu poslední. Večer byl dlouhý, povídat si bylo o čem. Někteří končili až kolem 4 hodiny ranní. Aby jsme ten výlet na Slovensko využili do poslední hodiny, rozhodli jsme se vyrazit ještě na nedalekou rozhlednu, pokochat se krajinou a na konec zamířit do domoviny.

Tímto moc děkujeme Milošovi, týmu OLD-ŠKODA a dalším pomocníkům za skvělý sraz a budeme se těšit na další!

#01#02#03#04

 

12.4.2014 | autor: Sid